جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

صبر و مقاومت آزادگان برگرفته از مکتب حضرت زینب(س) است

  فرماندار اردستان گفت: آزادگان گنجینه‌های گران‌بها و نورهای هدایت ملت ایران هستند‌ و صبر و مقاومت آنان برگرفته از مکتب حضرت زینب(س)است.

  به گزارش اردستان نیوز، بهرام خواجه سعیدی فرماندار اردستان  در دیدار با خانواده‌های آزادگان اردستان با اشاره به اینکه آزادگان سال‌های سخت اسارت را برای اعتلای کشور و رضایت پروردگار تحمل کرده‌اند، گفت: این مقاومت و ایثار برگرفته از مکتب حضرت زینب (س) است.

  وی با بیان اینکه امام راحل آزادگان را در قلب خود جا داده بودند و به آنان عشق می‌ورزید، اظهار کرد: آزادگان باید امروز واقعیت‌های جنگ را برای نسل جوان بازگو کنند چراکه آزادگان گنجینه‌های گران‌بها و نورهای هدایت ملت ایران هستند.

  فرماندار اردستان در ادامه افزود: امنیت و آرامش امروز مدیون رشادت‌های آزادگان و شهیدان بوده و تاریخ افتخارآمیز اسارت هر زاویه‌ای زیبا و عبرت‌آموز است.

  وی با بیان اینکه آزادگان با وجود تمام فشارها و شکنجه‌های جسمی و روحی، روحیه خود را حفظ کردند و دست از اعتقادات خود نکشیدند، تصریح کرد: امروز وجود ارزشمند آزادگان همچون گذشته منشأ خیر و برکت برای این سرزمین است و آزادگان سرافراز ایران اسلامی اسوه‌های صبر، استقامت و پایداری هستند.


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 29 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : آزادگان ,اردستان ,زینب ,حضرت ,اینکه ,برگرفته ,مکتب حضرت ,حضرت زینب ,بیان اینکه ,اینکه آزادگان ,نورهای هدایت ,آزادگان گنجینه‌های گران‌بها ,
  صبر و مقاومت آزادگان برگرفته از مکتب حضرت زینب(س) است

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر