خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

افزایش 9 درصدی موالید در اردستان

  افزایش 15 درصدی طلاق در اردستان/ کاهش 4 درصدی

  ازدواج/ افزایش 9 درصدی موالید

  رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اردستان گفت: در چهار ماه اول سال جاری آمار طلاق در شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 15  درصد افزایش داشته است..

  به گزارش اردستان نیوز، علیرضا یوسفی‌فرد پیش از ظهر امروز در جلسه وقایع حیاتی در اداره ثبت احوال اردستان با اشاره به افزایش 15 درصدی طلاق در چهار ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در شهرستان اردستان، افزود: 11 طلاق در چهار ماه اول سال 93 و 13 طلاق در سال 94 در اداره ثبت احوال ثبت شده است.

  وی باتوجه به اینکه ازدواج نیز حدود 4 درصد کاهش داشته است تصریح کرد:127 ازدواج در 4 ماه ابتدای سال جاری که مدت مشابه سال قبل آن 132 ازدواج است.

  رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اردستان تعداد وقایع ولادت طی چهار ماه نخست سال 93 این شهرستان را 242 مورد اعلام و عنوان کرد: در چهار ماه سال 94 نیز 265 مورد ولادت به ثبت رسیده که مقایسه این آمار با مدت مشابه خود نشان از افزایش حدود 9 درصدی تعداد موالید در سال 94 دارد.

  وی افزود: 114 مورد وفات از ابتدای سال جاری در این اداره به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 9 درصدی را داشته است .

  یوسفی فرد با توجه به مذهبی بودن این شهرستان اکثر نام‌های فرزندان را برگرفته از نام ائمه اطهار (س) دانست و اظهارکرد: بیشترین فراوانی نام‌های پسران امیرعلی، علی، محمد و برای دختران فاطمه، فاطمه زهرا و زهرا است.

  رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اردستان با اشاره به اینکه در سال جاری 711 شناسنامه مکانیزه صادرشده است افزود: شناسنامه‌های مکانیزه برای افراد بالاتر از ۱۵ سال و افرادی که شناسنامه آنها مفقود و متقاضی المثنی بوده و یا شناسنامه‌های نیازمند به تغییر صادر شده است.

  وی با توجه به اینکه 264 کارت ملی هوشمند نیز دراین اداره صادر شده است گفت: صدور کارت ملی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 290 درصدی را داشته است.


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اداره ,درصدی ,شهرستان ,اردستان ,مشابه ,افزایش ,شهرستان اردستان ,احوال شهرستان ,رئیس اداره ,درصدی طلاق ,احوال شهرستان اردستان ,
  افزایش 9 درصدی موالید در اردستان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر